Dział Rozliczeń Projektów Krajowych

Pracownicy działu

Dział zajmuje się księgowaniem i rozliczaniem krajowych prac badawczych, płatnych z:

  • działalności statutowej,
  • grantów przyznawanych prze MNISW, NCN, NCBR
  • stypendiów i subsydiów FNP,
  • innych umów krajowych.

 

Kierownik
mgr Monika Sokołowska

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 48
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 26
E-mail monika.sokolowska@uj.edu.pl

 

Zastępca Kierownika
mgr Barbara Gaik

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 14 07
E-mail gaik@adm.uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych

 

Zastępca Kierownika
mgr Jolanta Jachowicz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 28
E-mail jachowicz@adm.uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Zastępca kierownika, rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Beata Krzyżek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 45
E-mail beata.krzyzek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Barbara Boratyn

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 15 61
E-mail barbara.boratyn@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Małgorzata Cieślak

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 47
E-mail malgorzata.cieslak@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

Jolanta Rola

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 15 73
E-mail jolanta.rola@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie, archiwizacja dokumentów

 

mgr Aneta Szych

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 81
E-mail szych@adm.uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

Agnieszka Sadko

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail agnieszka.sadko@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Ewa Szajdek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 75
E-mail ewa.szajdek@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie DS, DSC, SPUB; księgowanie

 

mgr Małgorzata Magdziarz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 75
E-mail malgorzata.magdziarz@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie DS, DSC, SPUB, SOL; księgowanie

 

mgr Katarzyna Sieja

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 11 75
E-mail katarzyna.sieja@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie DS, DSC, SPUB; księgowanie

 

Elżbieta Wójtowicz

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 15 73
E-mail wojtowicz@adm.uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

mgr Marlena Nawara

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail marlena.nawara@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Katarzyna Radoń

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 45
E-mail katarzyna.radon@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych

 

mgr Agnieszka Nowakowska

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 46
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 47
E-mail am.nowakowska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Księgowanie

 

mgr Katarzyna Klimek

Adres
ul. Gołębia 24 pok. nr 47
31-007 Kraków
Telefon (12) 663 10 25
E-mail k.kieronska@uj.edu.pl

Zakres obowiązków
Rozliczanie grantów krajowych